RODO

Klauzula Informacyjna RODO

Szanowni Państwo

Od 25 maja 2018 r. stosowane będzie unijne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, które ujednolici zasady przetwarzania danych osobowych w Unii Europejskiej. W związku z tym, uprzejmie informujemy:

 

  1. Administratorem danych osobowych jest OSKAR Czapska Wiesława z siedzibą w Biała Podlaska przy ul Północnej 23
  2. Kontakt z Inspektorem ochrony danych: Inspektor ochrony danych OSKAR Czapska Wiesława , e-mail: oskar@oskarmeble.pl
  3. Podanie danych osobowych jest niezbędne do zrealizowania usługi i wysyłki zamówienia.
  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne w celu przesyłania sms czy e-maila o akcjach promocyjnych
  5. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wycofania zgody na subskrypcję newslettera lub wycofania zgody na przechowywanie tych danych.
  6. Dane osobowe osób dokonujących zakupu na fakturę VAT przechowywane będą przez okres 6 lat w celu wypełnienia obowiązku prawnego (ustawa o podatku od towarów i usług oraz ordynacja podatkowa)
  7. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. przysługuje prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  8. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uczestniczące w realizacji zamówienia np. kurier.
  9. Dane osobowe mogą być przekazane przez kuriera do państwa trzeciego w związku z realizacją usługi kurierskiej poza obszarem kraju przez podmiot przetwarzający , na podstawie standardowych klauzul ochrony przyjętych przez Komisję Europejską.
  10. Dane osobowe, o których mowa w ust. 1, są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 4.05.2016) - w celu realizacji usług, o których mowa w odpowiednich Regulaminach na naszej stronie.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl